Guangzhou Moneybox Steel Structure Engineering Co., Ltd.
Thank You!
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp |
| Toepassing: | Wandelgalerij |
| Modelnummer: | Vip-SC0002 |
| Gebruik: | Hotel, Huis, Bureau, Winkel, Toilet, Workshop, Installatie |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Eigentijds |
| Standaardgrootte: | 20ft 40ft |
| Wijzig me: | Als cliëntverzoek |
| Vloer: | 28mm triplex + pvc-bevloering |
| Muur: | Sandwichcomité |
| Plafond: | Pvc, Plastiek, Gips, Aluminium |
| Keuken: | De integrale Keuken, wijzigt Keuken |
| Deur: | Het Houten staal, stelt Houten, pvc, Roestvrij staal samen |
| Badkamers: | Douanevereiste |
| Elektroapparaat: | Als cliëntverzoek |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Terugkeer en Vervanging |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie |
| Toepassing: | De bureaubouw |
| Modelnummer: | Vip-n-F001 |
| Gebruik: | Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Workshop, Installatie |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Standaardgrootte: | 20ft 40ft of Douanevereiste |
| Buitendecoratie: | WPC, pvc, Sandwichcomité |
| Plafond: | Pvc, Gipsraad, Sandwichcomité |
| Verdieping: | 3 Storeies aan 6 Storeies (geprefabriceerd huis) |
| Type: | Vlak Pak, die Afneembare, Verschepende Container vouwen |
| Binnenhuisarchitectuur: | Pvc, Muurdocument, Stopverf |
| Vloer: | MGO, de Raad van het Vezelcement, pvc |
| Badkamers: | Douanevereiste |
| Productsleutelwoorden: | Het leven Containerhuis |
| Kleur: | Aangepaste Kleur |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie, Onsite-Opleiding |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | 3D modelontwerp |
| Toepassing: | Flat, enige de ruimtecontainer van de bureaucontainer |
| Modelnummer: | VIPFP_02 |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Toilet, Villa, Pa |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Industrieel |
| Productnaam: | het bureau van containerscasas |
| Naam: | containerscasas |
| Sleutelwoord: | containerscasas |
| Structuur: | Gelaste het Kader van de staalstructuur |
| Kleur: | Aangepaste Kleur |
| Deur: | Schuifdeur |
| Venster: | Het Glijdende Venster van pvc |
| Grootte: | 5850*6360*2530mm |
| Muur: | 50mm/75mm Sandwichcomité |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie, Onsite-Opleiding, Onsite-Inspectie, Vrije verva |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie |
| Toepassing: | De bureaubouw |
| Modelnummer: | MDLKF |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Toilet, Villa, Pa |
| Producttype: | Containerhuizen, Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Naam: | Het vouwen van Huis |
| Kleur: | WIT OF CUSTOMED |
| Grootte: | 20ft (2500*5800*2650mm) |
| Sleutelwoord: | geprefabriceerde het huis van het staalkader |
| Levering vermogen: | 1000 Eenheid/Eenheden die per Maand Huis vouwen |
| Levensduur: | 20 jaar |
| Ladingshoeveelheid: | 8 eenheden per 40HQ |
| ISO-kwaliteitscertificaat: | ja |
| ISO-Milieucertificaat: | ja |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Modelnummer: | SC0002 |
|---|---|
| Gebruik: | Hotel, Huis, Bureau, Winkel, Toilet, Workshop, Installatie |
| Standaardgrootte: | 20ft 40ft |
| Wijzig me: | Als cliëntverzoek |
| Vloer: | 28mm triplex + pvc-bevloering |
| Muur: | Sandwichcomité |
| Plafond: | Pvc, Plastiek, Gips, Aluminium |
| Keuken: | De integrale Keuken, wijzigt Keuken |
| Deur: | Het Houten staal, stelt Houten, pvc, Roestvrij staal samen |
| Badkamers: | Douanevereiste |
| Elektroapparaat: | Als cliëntverzoek |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie, Onsite-Opleiding, Onsite-Inspectie, Vrije verva |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie, an |
| Toepassing: | Huisbureau |
| Modelnummer: | Mdl-NW1112 |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Pakhuis, Workshop |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Eigentijds |
| Productnaam: | Modulair Containerhuis |
| Gebruik: | De Bouwbureau van het workshoppakhuis |
| Type: | Groene Economische Energie - besparing |
| Structuur: | De Vereisten van Costomers |
| Grootte: | Containergrootte |
| Deur: | De Deur van de staalveiligheid |
| Venster: | Het Venster van de aluminiumlegering |
| Muur: | Sandwichcomité Muur |
| Levensduur: | 15~20years |
| Ontwerp: | Costomverzoeken |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Modelnummer: | ESC-015 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal |
| Gebruik: | Hotel, Huis, Bureau, Winkel, Toilet, Workshop, Installatie |
| Vloer: | Triplex |
| Muur: | PU/EPS/Glasswool/Rock het paneel van de wolsandwich |
| Dak: | PU/EPS/Glasswool/Rock het paneel van de wolsandwich |
| Venster: | Alumiunvenster met secruiry bar |
| Deur: | Staaldeur |
| Elektroapparaat: | Schakelaar, Licht, Contactdoos enz. |
| Toebehoren: | Schroefvlek, Spijker |
| Feture: | hoog - kwaliteit |
| Kleur: | Facultatief |
| Keyd: | klaar nmade goedkoop prefabhuis van 2017 voor bouwwerf |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp |
| Toepassing: | Flat |
| Modelnummer: | Vip-ESC-08 |
| Gebruik: | Hotel, Huis, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Toilet, Pakhuis, Workshop, Installatie |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Productnaam: | De economische Verschepende Container van DIY |
| Installatietype: | Lassenstaal op Plaats |
| Kleurenoptie: | Blauw rood, |
| Muurcomité: | De Deken van het kleurenstaal Sheet+Glasswool |
| Vloer: | MGO Raad |
| Plafond: | De Deken van het kleurenstaal Sheet+Glasswool |
| Deur: | Staaldeur |
| Venster: | Alumiunvenster met Veiligheidsnet |
| Materiaal: | Staal |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp |
| Toepassing: | De bureaubouw |
| Modelnummer: | MKSC001 |
| Gebruik: | Hotel, Huis, Bureau, Winkel, Toilet, Workshop, Installatie, zwembad |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Eigentijds |
| Standaardgrootte: | 20ft 40ft |
| Wijzig me: | Als cliëntverzoek |
| Vloer: | 28mm triplex + pvc-bevloering |
| Muur: | Sandwichcomité |
| Plafond: | Pvc, Plastiek, Gips, Aluminium |
| Deur: | Het Houten staal, stelt Houten, pvc, Roestvrij staal samen |
| Badkamers: | Douanevereiste |
| Elektroapparaat: | Als cliëntverzoek |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp |
| Toepassing: | Villa |
| Modelnummer: | Vip-ESC-04 |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Bureau, Winkel, Toilet, Pakhuis, Workshop, Installatie |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Productnaam: | De economische Verschepende Container van DIY |
| Installatietype: | Lassenstaal op Plaats |
| Kleurenoptie: | Blauw rood, |
| Muurcomité: | De Deken van het kleurenstaal Sheet+Glasswool |
| Vloer: | MGO Raad |
| Plafond: | De Deken van het kleurenstaal Sheet+Glasswool |
| Deur: | Staaldeur |
| Venster: | Alumiunvenster met Veiligheidsnet |
| Materiaal: | Staal |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller