Guangzhou Moneybox Steel Structure Engineering Co., Ltd.
Thank You!
| Garantie: | 5 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | 3D modelontwerp |
| Toepassing: | De bureaubouw |
| Modelnummer: | FC001 |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Toilet, Villa, Pa |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| GROOTTE: | 2500*5800*2650MM |
| MUUR: | EPS/FIREPROOF EPS/ROCKWOOL/PU |
| DAK: | STAALkader + GLASWOL |
| BEVLOERING: | MGO RAAD |
| ELEKTROsysteem: | Pre-GEÏNSTALLEERD |
| LOODGIETERSWERK: | Pre-GEÏNSTALLEERD |
| STAALkader: | GEGALVANISEERD STAALkader |
| VENSTER: | PVC-VENSTERS MET VEILIGHEIDSnet |
| DEUR: | STAALdeur |
| SLEUTELWOORDEN: | HET VOUWEN VAN CONTAINERhuis |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp |
| Toepassing: | Flat |
| Modelnummer: | Ot-002 |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Toilet, Villa, Pa |
| Producttype: | Blokhuizen |
| Ontwerpstijl: | Traditioneel |
| Certificering: | CSC |
| Externe dimensies (l x W x H) (mm): | 6058 x 2438 x 2591mm |
| Interne Afmetingen (l x W x H) (mm): | 5898 x 2352 x 2348 mm |
| Materiaal: | Cortenstaal |
| Naam: | 20ft/40ft open container |
| Lengte (voeten): | 20 ' |
| Capaciteit: | 32 cbm |
| Kleur: | Aangepaste Kleur |
| vloer: | 28mm triplexvloer |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Modelnummer: | Ot-001 |
|---|---|
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Toilet, Villa, Pa |
| Type: | Droge contaienr |
| Certificering: | CSC |
| Externe dimensies (l x W x H) (mm): | 6058 x 2438 x 2591mm |
| Materiaal: | Cortenstaal |
| Kleur: | Aangepaste Kleur |
| Lengte (voeten): | 20 ' |
| Capaciteit: | 32 CBM |
| Interne Afmetingen (l x W x H) (mm): | 5898 x 2352 x 2348 mm |
| Vloer: | Triplex of roestvrij |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp |
| Toepassing: | De bureaubouw |
| Modelnummer: | Zo-002 |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Toilet, Villa, Pa |
| Producttype: | Staalstructuur |
| Ontwerpstijl: | Eigentijds |
| Type: | Droge container |
| Certificering: | CSC |
| Externe dimensies (l x W x H) (mm): | 12192*2438*2896mm |
| Interne Afmetingen (l x W x H) (mm): | 12032*2352*2394mm |
| Capaciteit: | 67.7M3 |
| Lengte (voeten): | 40 ' |
| Materiaal: | Cortenstaal |
| Kleur: | Aangepaste Kleur |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp |
| Toepassing: | Villa |
| Modelnummer: | Zo-001 |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Toilet, Villa, Pa |
| Producttype: | Staalstructuur |
| Ontwerpstijl: | Boerderij |
| Type: | Droge contaienr |
| Certificering: | CSC |
| Externe dimensies (l x W x H) (mm): | 12192*2438*2896mm |
| Interne Afmetingen (l x W x H) (mm): | 12032*2352*2394mm |
| Capaciteit: | 67.7M3 |
| Lengte (voeten): | 40 ' |
| Materiaal: | Cortenstaal |
| Kleur: | Aangepaste Kleur |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie, Onsite-Opleiding, Onsite-Inspectie, Vrije verva |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie |
| Toepassing: | De bureaubouw |
| Modelnummer: | MDLKF |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Toilet, Villa, Pa |
| Producttype: | Containerhuizen, Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Naam: | Het vouwen van Huis |
| Kleur: | WIT OF CUSTOMED |
| Grootte: | 20ft (2500*5800*2650mm) |
| Sleutelwoord: | geprefabriceerde het huis van het staalkader |
| Levering vermogen: | 1000 Eenheid/Eenheden die per Maand Huis vouwen |
| Levensduur: | 20 jaar |
| Ladingshoeveelheid: | 8 eenheden per 40HQ |
| ISO-kwaliteitscertificaat: | ja |
| ISO-Milieucertificaat: | ja |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp |
| Toepassing: | Wandelgalerij |
| Modelnummer: | Vip-SC0002 |
| Gebruik: | Hotel, Huis, Bureau, Winkel, Toilet, Workshop, Installatie |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Eigentijds |
| Standaardgrootte: | 20ft 40ft |
| Wijzig me: | Als cliëntverzoek |
| Vloer: | 28mm triplex + pvc-bevloering |
| Muur: | Sandwichcomité |
| Plafond: | Pvc, Plastiek, Gips, Aluminium |
| Keuken: | De integrale Keuken, wijzigt Keuken |
| Deur: | Het Houten staal, stelt Houten, pvc, Roestvrij staal samen |
| Badkamers: | Douanevereiste |
| Elektroapparaat: | Als cliëntverzoek |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie, Onsite-Opleiding, Onsite-Inspectie, Vrije verva |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten |
| Toepassing: | Hotel |
| Modelnummer: | Gmsse-001 |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Toilet, Villa, Pa |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Sleutelwoord: | Containerhuis |
| Grootte: | 2400*5800*2800 |
| Lading: | 8 PCs per 40HC |
| Dak en Muur: | EPS/Rockwool/PU |
| Vuurvast en Waterdicht: | Ja |
| Certificaat: | EN 1090-1, CE, EN, JIS, AU VAN BS |
| Structuur: | Gegalvaniseerde Staalstructuur |
| Voordeel: | Lage kosten, gemakkelijk te installeren |
| Gebruik: | Hotel, studio, pakhuis, toonzaal, arbeidskamp, bureau |
| Lay-out: | standaard leeg, kunnen wij badkamers en keuken binnen passen |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Vrije vervangstukken |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie |
| Toepassing: | Levering |
| Modelnummer: | Rc-158 |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Pakhuis, Workshop, Installatie, Restaurant |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Traditioneel |
| Standaardgrootte: | 10/20/40/45/48ft |
| Gebruik: | Vervoer, koeling |
| Tarragewicht: | 2.83KGS |
| DAK: | Pu 80mm 40~45kg/m ³ |
| Muur: | Pu 63.5mm 45~50kg/m ³ |
| Vloer: | Pu 76/135mm 50~55kg/m ³ |
| Temperatuurwaaier: | -25 â aan 25 â |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie, Onsite-Opleiding, Onsite-Inspectie, Vrije verva |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie |
| Toepassing: | Wandelgalerij |
| Modelnummer: | Re-001 |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Villa |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Traditioneel |
| Productnaam: | Adelborstcontainer |
| Grootte: | 10ft, 20ft, 40ft, 45ft, 48ft |
| Kleur: | Aangepaste Kleur |
| Hoofdmateriaal: | Pu en Staal |
| Isolatie: | Pu |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller