Guangzhou Moneybox Steel Structure Engineering Co., Ltd.
Thank You!
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie, Onsite-Opleiding, Onsite-Inspectie, Vrije verva |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie |
| Toepassing: | De bureaubouw |
| Modelnummer: | MDLKF |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Toilet, Villa, Pa |
| Producttype: | Containerhuizen, Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Naam: | Het vouwen van Huis |
| Kleur: | WIT OF CUSTOMED |
| Grootte: | 20ft (2500*5800*2650mm) |
| Sleutelwoord: | geprefabriceerde het huis van het staalkader |
| Levering vermogen: | 1000 Eenheid/Eenheden die per Maand Huis vouwen |
| Levensduur: | 20 jaar |
| Ladingshoeveelheid: | 8 eenheden per 40HQ |
| ISO-kwaliteitscertificaat: | ja |
| ISO-Milieucertificaat: | ja |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Vervanging van schade |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie |
| Toepassing: | Hotel |
| Modelnummer: | EXVIP1 |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Toilet, Villa, Pa |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Productnaam: | Uitzetbaar Containerhuis |
| Materialen: | Metaalstaal en sandwichpaneel |
| Vloer: | MGO, de raad van het Vezelcement, |
| Standaardgrootte: | 20ft of de klant vereisen |
| badkamers: | geïntegreerde badkamers of prefabbadkamers |
| Door&window: | staaldeur en pvc-venster |
| Binnenhuisarchitectuur: | Pvc, Muurdocument, Stopverfmacht |
| Aardbevingsweerstand: | Rang 8 |
| Certificering: | CE/ISO |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie |
| Toepassing: | Hotel |
| Modelnummer: | Exp-100 |
| Gebruik: | Carport, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Winkel, Pakhuis, Workshop, Installatie, Uitzetbaar Containerhu |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Specificaties: | 20ft 40ft of Douanevereiste |
| Productnaam: | Het Huis van de vlindercontainer |
| Muur/Dakmateriaal: | Sandwichcomité met Staalplaat |
| Binnenhuisarchitectuur: | Pvc, Muurdocument, Stopverf |
| Staalkader: | Lichte Staalstructuur |
| Vloer: | MGO, de Raad van het Vezelcement, pvc |
| Aardbeving Resistanc: | Rang 8 |
| Badkamers: | Douanevereiste |
| Levensduur: | Meer dan 15 Jaar |
| Venster: | Aluminiumvenster |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie |
| Toepassing: | Hotel |
| Modelnummer: | Exp-100 |
| Gebruik: | Carport, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Winkel, Pakhuis, Workshop, Installatie, Uitzetbaar Containerhu |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Standaardgrootte: | 20ft 40ft of Douanevereiste |
| Productnaam: | Het Huis van de vlindercontainer |
| Muur/Dakmateriaal: | Sandwichcomité met Staalplaat |
| Binnenhuisarchitectuur: | Pvc, Muurdocument, Stopverf |
| Staalkader: | Lichte Staalstructuur |
| Vloer: | MGO, de Raad van het Vezelcement, pvc |
| Aardbeving Resistanc: | Rang 8 |
| Badkamers: | Douanevereiste |
| Levensduur: | Meer dan 15 Jaar |
| Venster: | Aluminiumvenster |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie, Onsite-Opleiding, Onsite-Inspectie, Vrije verva |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie, an |
| Toepassing: | Openlucht |
| Modelnummer: | Mdl-NW001 |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Toilet, Villa, Pa |
| Producttype: | Vouwbare containerhuizen, |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Materiaal: | Gegalvaniseerd Staalkader |
| Sleutelwoord: | Draagbare het leven container |
| Kleur: | Aangepaste Kleur |
| Grootte: | 20ft/30ft/40ft |
| Levensduur: | 15-25 jaar |
| Venstermateriaal: | Het Dubbele Glas van de aluminiumlegering |
| Deur: | Deur van het Silidings de Dubbele Glas |
| Gewicht: | 3,1 ton |
| Muur: | 50mm/75mm/100mm |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie, Onsite-Opleiding, Onsite-Inspectie, Vrije verva |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie |
| Toepassing: | Flat |
| Modelnummer: | Mdl-NW002 |
| Gebruik: | Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Pakhuis, Workshop, Install |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Productnaam: | Uiterst klein huis |
| Type: | Vouwbaar Modulair Huis |
| Kleur: | Aangepast |
| Deur: | Dubbele glasschuifdeur |
| Grootte: | Aangepaste 20FT/40FT |
| Hoofdmateriaal: | Sandwichpaneel |
| Merk: | MDL |
| Levensduur: | 15-20 jaar |
| Lay-out: | Aangepast flexibel |
| Lading: | 2 eenheden van 40HQ |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie, Onsite-Opleiding |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | 3D modelontwerp |
| Toepassing: | Flat, enige de ruimtecontainer van de bureaucontainer |
| Modelnummer: | VIPFP_02 |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Toilet, Villa, Pa |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Industrieel |
| Productnaam: | het bureau van containerscasas |
| Naam: | containerscasas |
| Sleutelwoord: | containerscasas |
| Structuur: | Gelaste het Kader van de staalstructuur |
| Kleur: | Aangepaste Kleur |
| Deur: | Schuifdeur |
| Venster: | Het Glijdende Venster van pvc |
| Grootte: | 5850*6360*2530mm |
| Muur: | 50mm/75mm Sandwichcomité |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie, Onsite-Opleiding, Onsite-Inspectie, Vrije verva |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie |
| Toepassing: | Flat |
| Modelnummer: | Mdl-nw-002 |
| Gebruik: | Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Workshop, Installatie |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Productnaam: | Snel Assemblagegeprefabriceerd huis |
| Sleutelwoord: | Modulair Containerhuis |
| Structuur: | Het Kader van het Galvanlizedstaal |
| Grootte: | 20ft 0r 40ft |
| Stijl: | Eenvoudige Modern |
| Muur: | 50mm/75mm Sandwichcomité |
| Venster: | Aluminium Glijdend Venster |
| Gebruik: | Aanpassing |
| Kleur: | Aangepaste Kleur |
| Levensduur: | 15~20years |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie, Onsite-Opleiding, Onsite-Inspectie, Vrije verva |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie, an |
| Toepassing: | Slaapkamer |
| Modelnummer: | Mdl-nw-002 |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Toilet, Pakhuis, |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Productnaam: | Caravan |
| Sleutelwoord: | Draagbaar Containerhuis |
| Type: | Expanable |
| Kleur: | Aangepaste Kleur |
| Vervoer en lading: | 2sets/40HQ |
| Deur: | Glijdende Glasdeur |
| Grootte: | 20ft 0r 40ft |
| Structuur: | Het Kader van het Galvanlizedstaal |
| Voordeel: | Snel installeer |
| Muur: | Sandwichcomité Muur |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller