Guangzhou Moneybox Steel Structure Engineering Co., Ltd.
Thank You!
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie, Onsite-Opleiding, Onsite-Inspectie, Vrije verva |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie |
| Toepassing: | Hotel |
| Modelnummer: | MDLKF |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Toilet, Villa, Pa |
| Producttype: | Containerhuizen, Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Naam: | Het vouwen van Huis |
| Kleur: | WIT OF CUSTOMED |
| Grootte: | 20ft (2500*5800*2650mm) |
| Sleutelwoord: | prefabhuizen |
| Levering vermogen: | 1000 Eenheid/Eenheden die per Maand Huis vouwen |
| Levensduur: | 20 jaar |
| Ladingshoeveelheid: | 8 eenheden per 40HQ |
| ISO-kwaliteitscertificaat: | ja |
| ISO-Milieucertificaat: | ja |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten |
| Toepassing: | Boerderij, Staal Vervaardigd Huis |
| Modelnummer: | MBS_F2 |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Toilet, Pakhuis, |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Industrieel |
| Kleur: | Blauw, Rood, Geel |
| Specificaties: | 2620*2440*5800mm |
| Muur: | Sandwichcomité Muur |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie, Onsite-Opleiding, Onsite-Inspectie, Vrije verva |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie |
| Toepassing: | De bureaubouw |
| Modelnummer: | MDLKF |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Toilet, Villa, Pa |
| Producttype: | Containerhuizen, Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Naam: | het vouwen van container |
| Kleur: | WIT OF CUSTOMED |
| Grootte: | 20ft (2500*5800*2650mm) |
| Sleutelwoord: | geprefabriceerde het huis van het staalkader |
| Levering vermogen: | 1000 Eenheid/Eenheden die per Maand Huis vouwen |
| Levensduur: | 20 jaar |
| Ladingshoeveelheid: | 8 eenheden per 40HQ of 10units per 40HQ |
| ISO-kwaliteitscertificaat: | ja |
| ISO-Milieucertificaat: | ja |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Terugkeer en Vervanging |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie |
| Toepassing: | De bureaubouw |
| Modelnummer: | Vip-n-F001 |
| Gebruik: | Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Workshop, Installatie |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Standaardgrootte: | 20ft 40ft of Douanevereiste |
| Buitendecoratie: | WPC, pvc, Sandwichcomité |
| Plafond: | Pvc, Gipsraad, Sandwichcomité |
| Verdieping: | 3 Storeies aan 6 Storeies (geprefabriceerd huis) |
| Type: | Vlak Pak, die Afneembare, Verschepende Container vouwen |
| Binnenhuisarchitectuur: | Pvc, Muurdocument, Stopverf |
| Vloer: | MGO, de Raad van het Vezelcement, pvc |
| Badkamers: | Douanevereiste |
| Productsleutelwoorden: | Het leven Containerhuis |
| Kleur: | Aangepaste Kleur |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie, Onsite-Opleiding, Onsite-Inspectie, Vrije verva |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie, an |
| Toepassing: | De bureaubouw |
| Modelnummer: | Vip-n-F001 |
| Gebruik: | Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Workshop, Installatie |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Standaardgrootte: | 20ft 40ft of Douanevereiste |
| Buitendecoratie: | WPC, pvc, Sandwichcomité |
| Plafond: | Pvc, Gipsraad, Sandwichcomité |
| Verdieping: | 3 Storeies aan 6 Storeies (geprefabriceerd huis) |
| Type: | Vlak Pak, die Afneembare, Verschepende Container vouwen |
| Binnenhuisarchitectuur: | Pvc, Muurdocument, Stopverf |
| Vloer: | MGO, de Raad van het Vezelcement, pvc |
| Badkamers: | Douanevereiste |
| Kleur: | Aangepaste Kleur |
| Hoofdmateriaal: | Gegalvaniseerd Staalstructuur + Sandwichcomité |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Modelnummer: | MBS_5 |
|---|---|
| Materiaal: | Sandwichcomité |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Toilet, Pakhuis, |
| Product: | Modieus Geprefabriceerd de Structuurhuis van het Staalkader |
| Deur: | Staaldeur |
| Kleur: | Blauw |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 5 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | 3D modelontwerp |
| Toepassing: | De bureaubouw |
| Modelnummer: | FC001 |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Toilet, Villa, Pa |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| GROOTTE: | 2500*5800*2650MM |
| MUUR: | EPS/FIREPROOF EPS/ROCKWOOL/PU |
| DAK: | STAALkader + GLASWOL |
| BEVLOERING: | MGO RAAD |
| ELEKTROsysteem: | Pre-GEÏNSTALLEERD |
| LOODGIETERSWERK: | Pre-GEÏNSTALLEERD |
| STAALkader: | GEGALVANISEERD STAALkader |
| VENSTER: | PVC-VENSTERS MET VEILIGHEIDSnet |
| DEUR: | STAALdeur |
| SLEUTELWOORDEN: | HET VOUWEN VAN CONTAINERhuis |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie, Onsite-Opleiding, Onsite-Inspectie, Vrije verva |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie, an |
| Toepassing: | Openlucht |
| Modelnummer: | Mdl-NW001 |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Toilet, Villa, Pa |
| Producttype: | Vouwbare containerhuizen, |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Materiaal: | Gegalvaniseerd Staalkader |
| Sleutelwoord: | Draagbare het leven container |
| Kleur: | Aangepaste Kleur |
| Grootte: | 20ft/30ft/40ft |
| Levensduur: | 15-25 jaar |
| Venstermateriaal: | Het Dubbele Glas van de aluminiumlegering |
| Deur: | Deur van het Silidings de Dubbele Glas |
| Gewicht: | 3,1 ton |
| Muur: | 50mm/75mm/100mm |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie, Onsite-Opleiding, Onsite-Inspectie, Vrije verva |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie |
| Toepassing: | Flat |
| Modelnummer: | Mdl-NW002 |
| Gebruik: | Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Pakhuis, Workshop, Install |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Productnaam: | Uiterst klein huis |
| Type: | Vouwbaar Modulair Huis |
| Kleur: | Aangepast |
| Deur: | Dubbele glasschuifdeur |
| Grootte: | Aangepaste 20FT/40FT |
| Hoofdmateriaal: | Sandwichpaneel |
| Merk: | MDL |
| Levensduur: | 15-20 jaar |
| Lay-out: | Aangepast flexibel |
| Lading: | 2 eenheden van 40HQ |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller