Guangzhou Moneybox Steel Structure Engineering Co., Ltd.
Thank You!
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie, Onsite-Opleiding |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | 3D modelontwerp |
| Toepassing: | Flat, enige de ruimtecontainer van de bureaucontainer |
| Modelnummer: | VIPFP_02 |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Toilet, Villa, Pa |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Industrieel |
| Productnaam: | Het vlakke bureau van de pakcontainer |
| Naam: | bureaucontainer |
| Sleutelwoord: | Vlak pak |
| Structuur: | Gelaste het Kader van de staalstructuur |
| Kleur: | Aangepaste Kleur |
| Deur: | Staaldeur |
| Venster: | Het Glijdende Venster van pvc |
| Grootte: | 5800mm*2438mm*2800mm |
| Muur: | 50mm/75mm Sandwichcomité |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie, Onsite-Opleiding |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | 3D modelontwerp |
| Toepassing: | Hotel, enige de ruimtecontainer van de bureaucontainer |
| Modelnummer: | VIPFP_02 |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Toilet, Villa, Pa |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Industrieel |
| Productnaam: | Het vlakke bureau van de pakcontainer |
| Naam: | bureaucontainer |
| Sleutelwoord: | Vlak pak |
| Structuur: | Gelaste het Kader van de staalstructuur |
| Kleur: | Aangepaste Kleur |
| Deur: | Staaldeur |
| Venster: | Het Glijdende Venster van pvc |
| Grootte: | 5800mm*2438mm*2800mm |
| Muur: | 50mm/75mm Sandwichcomité |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie, Onsite-Opleiding, Onsite-Inspectie, Vrije verva |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie, an |
| Toepassing: | De bureaubouw |
| Modelnummer: | Lego-nw-001 |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Toilet, Pakhuis, |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Productienaam: | LEGO Container |
| Sleutelwoord: | Draagbaar Huis |
| Vloer: | MGO Raad |
| Grootte: | Aangepaste W3000*L5950*H2800MMor |
| Structuur: | Het Kader van het Galvanlizedstaal |
| Kleur: | Aangepaste Kleur |
| Type: | Afneembaar |
| Levensduur: | 15~20years |
| Muur: | Sandwichcomité |
| Vervoer en lading: | 20 Container '/40 ' |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Vervanging van schade |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie |
| Toepassing: | Hotel |
| Modelnummer: | EXVIP1 |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Toilet, Villa, Pa |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Productnaam: | Uitzetbaar Containerhuis |
| Materialen: | Metaalstaal en sandwichpaneel |
| Vloer: | MGO, de raad van het Vezelcement, |
| Standaardgrootte: | 20ft of de klant vereisen |
| badkamers: | geïntegreerde badkamers of prefabbadkamers |
| Door&window: | staaldeur en pvc-venster |
| Binnenhuisarchitectuur: | Pvc, Muurdocument, Stopverfmacht |
| Aardbevingsweerstand: | Rang 8 |
| Certificering: | CE/ISO |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp |
| Toepassing: | Wandelgalerij |
| Modelnummer: | Vip-SC0002 |
| Gebruik: | Hotel, Huis, Bureau, Winkel, Toilet, Workshop, Installatie |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Eigentijds |
| Standaardgrootte: | 20ft 40ft |
| Wijzig me: | Als cliëntverzoek |
| Vloer: | 28mm triplex + pvc-bevloering |
| Muur: | Sandwichcomité |
| Plafond: | Pvc, Plastiek, Gips, Aluminium |
| Keuken: | De integrale Keuken, wijzigt Keuken |
| Deur: | Het Houten staal, stelt Houten, pvc, Roestvrij staal samen |
| Badkamers: | Douanevereiste |
| Elektroapparaat: | Als cliëntverzoek |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp |
| Toepassing: | Flat |
| Modelnummer: | Fc-012 |
| Gebruik: | Hotel, Huis, Bureau, Winkel, Toilet, Workshop, Installatie |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Standaardgrootte: | 20ft 40ft of Douanevereiste |
| Type: | Vlak Pak, het Vouwen, Expanable, Afneembare, Verschepende Container |
| Buitendecoratie: | WPC, pvc, Sandwichcomité |
| Binnenhuisarchitectuur: | Pvc, Muurdocument, Stopverf |
| Plafond: | Pvc, Gipsraad, Sandwichcomité |
| Vloer: | MGO, de Raad van het Vezelcement, pvc |
| Keuken: | Douanevereiste |
| Badkamers: | Douanevereiste |
| Verdieping: | 3 Storeies aan 6 Storeies |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie |
| Toepassing: | Hotel |
| Modelnummer: | Exp-100 |
| Gebruik: | Carport, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Winkel, Pakhuis, Workshop, Installatie, Uitzetbaar Containerhu |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Standaardgrootte: | 20ft 40ft of Douanevereiste |
| Productnaam: | Het Huis van de vlindercontainer |
| Muur/Dakmateriaal: | Sandwichcomité met Staalplaat |
| Binnenhuisarchitectuur: | Pvc, Muurdocument, Stopverf |
| Staalkader: | Lichte Staalstructuur |
| Vloer: | MGO, de Raad van het Vezelcement, pvc |
| Aardbeving Resistanc: | Rang 8 |
| Badkamers: | Douanevereiste |
| Levensduur: | Meer dan 15 Jaar |
| Venster: | Aluminiumvenster |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie |
| Toepassing: | Hotel |
| Modelnummer: | Mdl-FP1 |
| Gebruik: | Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Toilet, Pakhuis, Workshop, |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Vloer: | 15 mm-de raad van het vezelcement |
| Muur: | EPS sandwichpanelen/andere |
| Dak: | Kleurenplate+glass wol |
| Venster: | Het Glijdende Venster van pvc |
| Deur: | Staaldeur |
| Elektroapparaat: | Schakelaar, Licht, Contactdoos enz. |
| Productnaam: | Vlakke pakcontainer |
| Structuur: | Het Kader van het Galvanlizedstaal |
| Kleur: | Facultatief |
| Grootte: | 5800mm*2438mm*2896mm |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Modelnummer: | SC0002 |
|---|---|
| Gebruik: | Hotel, Huis, Bureau, Winkel, Toilet, Workshop, Installatie |
| Standaardgrootte: | 20ft 40ft |
| Wijzig me: | Als cliëntverzoek |
| Vloer: | 28mm triplex + pvc-bevloering |
| Muur: | Sandwichcomité |
| Plafond: | Pvc, Plastiek, Gips, Aluminium |
| Keuken: | De integrale Keuken, wijzigt Keuken |
| Deur: | Het Houten staal, stelt Houten, pvc, Roestvrij staal samen |
| Badkamers: | Douanevereiste |
| Elektroapparaat: | Als cliëntverzoek |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Modelnummer: | SC0002 |
|---|---|
| Gebruik: | Hotel, Huis, Bureau, Winkel, Toilet, Workshop, Installatie |
| Standaardgrootte: | 20ft 40ft |
| Wijzig me: | Als cliëntverzoek |
| Vloer: | 28mm triplex + pvc-bevloering |
| Muur: | Sandwichcomité |
| Plafond: | Pvc, Plastiek, Gips, Alumiun |
| Keuken: | De integrale Keuken, wijzigt Keuken |
| Deur: | Het Houten staal, stelt Houten, pvc, Roestvrij staal samen |
| Badkamers: | Douanevereiste |
| Elektroapparaat: | Als cliëntverzoek |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller