Guangzhou Moneybox Steel Structure Engineering Co., Ltd.
Thank You!
| Garantie: | NIETS |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp |
| Toepassing: | Hotel |
| Modelnummer: | Fc-013 |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Toilet, Villa, Pa |
| Producttype: | Sandwichcomité Huizen |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Standaardgrootte: | 20ft 40ft of Douanevereiste |
| Productnaam: | Toevluchtsoordkamer |
| Muur/Dakmateriaal: | Sandwichcomité of Staalplaat |
| Binnenhuisarchitectuur: | Pvc, Muurdocument, Stopverf |
| Staalkader: | Lichte Staalstructuur |
| Vloer: | MGO, de Raad van het Vezelcement, pvc |
| Aardbeving Resistanc: | Rang 8 |
| Badkamers: | Douanevereiste |
| Levensduur: | Meer dan 15 Jaar |
| Venster: | Aluminiumvenster |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp |
| Toepassing: | Villa |
| Modelnummer: | Vip-ESC-04 |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Bureau, Winkel, Toilet, Pakhuis, Workshop, Installatie |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Productnaam: | De economische Verschepende Container van DIY |
| Installatietype: | Lassenstaal op Plaats |
| Kleurenoptie: | Blauw rood, |
| Muurcomité: | De Deken van het kleurenstaal Sheet+Glasswool |
| Vloer: | MGO Raad |
| Plafond: | De Deken van het kleurenstaal Sheet+Glasswool |
| Deur: | Staaldeur |
| Venster: | Alumiunvenster met Veiligheidsnet |
| Materiaal: | Staal |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie |
| Toepassing: | Hotel |
| Modelnummer: | Exp-100 |
| Gebruik: | Carport, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Winkel, Pakhuis, Workshop, Installatie, Uitzetbaar Containerhu |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Specificaties: | 20ft 40ft of Douanevereiste |
| Productnaam: | Het Huis van de vlindercontainer |
| Muur/Dakmateriaal: | Sandwichcomité met Staalplaat |
| Binnenhuisarchitectuur: | Pvc, Muurdocument, Stopverf |
| Staalkader: | Lichte Staalstructuur |
| Vloer: | MGO, de Raad van het Vezelcement, pvc |
| Aardbeving Resistanc: | Rang 8 |
| Badkamers: | Douanevereiste |
| Levensduur: | Meer dan 15 Jaar |
| Venster: | Aluminiumvenster |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie |
| Toepassing: | Hotel |
| Modelnummer: | Exp-100 |
| Gebruik: | Carport, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Winkel, Pakhuis, Workshop, Installatie, Uitzetbaar Containerhu |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Standaardgrootte: | 20ft 40ft of Douanevereiste |
| Productnaam: | Het Huis van de vlindercontainer |
| Muur/Dakmateriaal: | Sandwichcomité met Staalplaat |
| Binnenhuisarchitectuur: | Pvc, Muurdocument, Stopverf |
| Staalkader: | Lichte Staalstructuur |
| Vloer: | MGO, de Raad van het Vezelcement, pvc |
| Aardbeving Resistanc: | Rang 8 |
| Badkamers: | Douanevereiste |
| Levensduur: | Meer dan 15 Jaar |
| Venster: | Aluminiumvenster |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp |
| Toepassing: | Wandelgalerij |
| Modelnummer: | Vip-SC0002 |
| Gebruik: | Hotel, Huis, Bureau, Winkel, Toilet, Workshop, Installatie |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Eigentijds |
| Standaardgrootte: | 20ft 40ft |
| Wijzig me: | Als cliëntverzoek |
| Vloer: | 28mm triplex + pvc-bevloering |
| Muur: | Sandwichcomité |
| Plafond: | Pvc, Plastiek, Gips, Aluminium |
| Keuken: | De integrale Keuken, wijzigt Keuken |
| Deur: | Het Houten staal, stelt Houten, pvc, Roestvrij staal samen |
| Badkamers: | Douanevereiste |
| Elektroapparaat: | Als cliëntverzoek |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie, Onsite-Opleiding, Onsite-Inspectie, Vrije verva |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie, an |
| Toepassing: | Openlucht |
| Modelnummer: | Mdl-NW001 |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Toilet, Villa, Pa |
| Producttype: | Vouwbare containerhuizen, |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Materiaal: | Gegalvaniseerd Staalkader |
| Sleutelwoord: | Draagbare het leven container |
| Kleur: | Aangepaste Kleur |
| Grootte: | 20ft/30ft/40ft |
| Levensduur: | 15-25 jaar |
| Venstermateriaal: | Het Dubbele Glas van de aluminiumlegering |
| Deur: | Deur van het Silidings de Dubbele Glas |
| Gewicht: | 3,1 ton |
| Muur: | 50mm/75mm/100mm |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 5 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | 3D modelontwerp |
| Toepassing: | De bureaubouw |
| Modelnummer: | FC001 |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Toilet, Villa, Pa |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| GROOTTE: | 2500*5800*2650MM |
| MUUR: | EPS/FIREPROOF EPS/ROCKWOOL/PU |
| DAK: | STAALkader + GLASWOL |
| BEVLOERING: | MGO RAAD |
| ELEKTROsysteem: | Pre-GEÏNSTALLEERD |
| LOODGIETERSWERK: | Pre-GEÏNSTALLEERD |
| STAALkader: | GEGALVANISEERD STAALkader |
| VENSTER: | PVC-VENSTERS MET VEILIGHEIDSnet |
| DEUR: | STAALdeur |
| SLEUTELWOORDEN: | HET VOUWEN VAN CONTAINERhuis |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie, Onsite-Opleiding, Onsite-Inspectie, Vrije verva |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie |
| Toepassing: | Slaapkamer |
| Modelnummer: | Mdl-mp-NW |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Toilet, Pakhuis, |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Productnaam: | LEGO Container-huis |
| Muur: | 50/75/100mm Dikte |
| Levensduur: | 15~20years |
| Badkamers: | Douanevereiste |
| Venster: | Aluminiumvenster |
| Deur: | De gegalvaniseerde het Bakken Deur van de Verfveiligheid |
| Gebruik: | Het Bureau van de het Pakhuisbouw van de huisworkshop |
| Structuur: | Het Kader van het Galvanlizedstaal |
| Kader: | Gegalvaniseerde Steel+electrostatic-Deklaag |
| Vervoer en lading: | 17 Sets/40-HK |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie, Onsite-Opleiding, Onsite-Inspectie, Vrije verva |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie, an |
| Toepassing: | De bureaubouw |
| Modelnummer: | ED007 |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Toilet, Pakhuis, |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Vloer: | De raad van het vezelcement |
| Muur: | EPS sandwichpanelen |
| Dak: | EPS sandwichpanelen |
| Venster: | Aluminiumvenster |
| Deur: | Staaldeur |
| Elektroapparaat: | Schakelaar, Licht, Contactdoos enz. |
| Toebehoren: | Schroefvlek, Spijker |
| Bodem Hoofdstraal: | vierkante buis 120*80*2.0mm |
| Kleur: | Facultatief |
| Grootte: | 5800*2400*2800mm of aangepast |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie, Onsite-Opleiding, Onsite-Inspectie, Vrije verva |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie, an |
| Toepassing: | Flat |
| Modelnummer: | Mdl-mp-001 |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Toilet, Villa, Pa |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Productnaam: | Mobiele Cabines |
| Sleutelwoord: | Huis in de stad |
| Hoofdstructuur: | Gegalvaniseerd Staal |
| Muur: | 50mm/75mm Sandwichcomité |
| Levensduur: | 10-20years |
| Vloer: | 18mm de Raad van het Vezelcement |
| Deur: | De Deur van de staalveiligheid |
| Standaardgrootte: | 2440*5800*2800mm |
| Venster: | Aluminium Glijdend Venster |
| Stijl: | Westelijk-stijl |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller