Guangzhou Moneybox Steel Structure Engineering Co., Ltd.
Thank You!
| Modelnummer: | SC0002 |
|---|---|
| Gebruik: | Hotel, Huis, Bureau, Winkel, Toilet, Workshop, Installatie |
| Standaardgrootte: | 20ft 40ft |
| Wijzig me: | Als cliëntverzoek |
| Vloer: | 28mm triplex + pvc-bevloering |
| Muur: | Sandwichcomité |
| Plafond: | Pvc, Plastiek, Gips, Aluminium |
| Keuken: | De integrale Keuken, wijzigt Keuken |
| Deur: | Het Houten staal, stelt Houten, pvc, Roestvrij staal samen |
| Badkamers: | Douanevereiste |
| Elektroapparaat: | Als cliëntverzoek |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie, Onsite-Opleiding, Onsite-Inspectie, Vrije verva |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie |
| Toepassing: | De bureaubouw |
| Modelnummer: | MDLKF |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Toilet, Villa, Pa |
| Producttype: | Containerhuizen, Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Naam: | Het vouwen van Huis |
| Kleur: | WIT OF CUSTOMED |
| Grootte: | 20ft (2500*5800*2650mm) |
| Sleutelwoord: | geprefabriceerde het huis van het staalkader |
| Levering vermogen: | 1000 Eenheid/Eenheden die per Maand Huis vouwen |
| Levensduur: | 20 jaar |
| Ladingshoeveelheid: | 8 eenheden per 40HQ |
| ISO-kwaliteitscertificaat: | ja |
| ISO-Milieucertificaat: | ja |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie |
| Toepassing: | Villa |
| Modelnummer: | SC0002 |
| Gebruik: | Hotel, Huis, Bureau, Winkel, Toilet, Workshop, Installatie, Restaurant |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Eigentijds |
| Standaardgrootte: | 20ft 40ft |
| Wijzig me: | Als cliëntverzoek |
| Vloer: | 28mm triplex + pvc-bevloering |
| Muur: | Sandwichcomité |
| Plafond: | Pvc, Plastiek, Gips, Aluminium |
| Keuken: | De integrale Keuken, wijzigt Keuken |
| Deur: | Het Houten staal, stelt Houten, pvc, Roestvrij staal samen |
| Badkamers: | Douanevereiste |
| Elektroapparaat: | Als cliëntverzoek |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie, Onsite-Opleiding, Onsite-Inspectie, Vrije verva |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie, an |
| Toepassing: | Huisbureau |
| Modelnummer: | Mdl-NW1112 |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Pakhuis, Workshop |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Eigentijds |
| Productnaam: | Modulair Containerhuis |
| Gebruik: | De Bouwbureau van het workshoppakhuis |
| Type: | Groene Economische Energie - besparing |
| Structuur: | De Vereisten van Costomers |
| Grootte: | Containergrootte |
| Deur: | De Deur van de staalveiligheid |
| Venster: | Het Venster van de aluminiumlegering |
| Muur: | Sandwichcomité Muur |
| Levensduur: | 15~20years |
| Ontwerp: | Costomverzoeken |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie |
| Toepassing: | Andere |
| Modelnummer: | MDF001 |
| Gebruik: | Hotel, Huis, Bureau, Winkel, Toilet, Pakhuis, Workshop, Installatie |
| Producttype: | Staalstructuur |
| Ontwerpstijl: | Industrieel |
| Vloer: | MGO Raad |
| Plafond: | De Plaat van het kleurenstaal |
| Dak: | EPS sandwichpanelen |
| Isolatie voor Plafond: | Dikte van 50mm Glaswolmat |
| Kolom: | Het Prisma van het lassenstaal |
| Verbindingsplaat: | De Plaat van de staalverbinding |
| Zijgevelcomité: | Rockwoolcomité |
| Venster: | Aluminiumvenster |
| Deur: | Staaldeur |
| Grootte: | 6000*3000*2800mm of aangepast |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp |
| Toepassing: | Flat |
| Modelnummer: | Vip-ESC-08 |
| Gebruik: | Hotel, Huis, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Toilet, Pakhuis, Workshop, Installatie |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Productnaam: | De economische Verschepende Container van DIY |
| Installatietype: | Lassenstaal op Plaats |
| Kleurenoptie: | Blauw rood, |
| Muurcomité: | De Deken van het kleurenstaal Sheet+Glasswool |
| Vloer: | MGO Raad |
| Plafond: | De Deken van het kleurenstaal Sheet+Glasswool |
| Deur: | Staaldeur |
| Venster: | Alumiunvenster met Veiligheidsnet |
| Materiaal: | Staal |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie, Onsite-Opleiding, Onsite-Inspectie, Vrije verva |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie, an |
| Toepassing: | Het ziekenhuis |
| Modelnummer: | Mdl-nw-002 |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Toilet, Pakhuis, |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Productnaam: | Het vlakke Huis van de Pakcontainer |
| Sleutelwoord: | Prefab Moderne Huizen |
| Kleur: | Aangepaste Kleur |
| Grootte: | Containergrootte |
| Levensduur: | 15~20years |
| Muur: | Sandwichcomité Muur |
| Structuur: | Het Kader van het Galvanlizedstaal |
| Deur: | De Deur van de staalveiligheid |
| Venster: | Aluminiumvenster |
| Vervoer en lading: | 8 Sets/40-HK |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp |
| Toepassing: | Wandelgalerij |
| Modelnummer: | Vip-SC0002 |
| Gebruik: | Hotel, Huis, Bureau, Winkel, Toilet, Workshop, Installatie |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Eigentijds |
| Standaardgrootte: | 20ft 40ft |
| Wijzig me: | Als cliëntverzoek |
| Vloer: | 28mm triplex + pvc-bevloering |
| Muur: | Sandwichcomité |
| Plafond: | Pvc, Plastiek, Gips, Aluminium |
| Keuken: | De integrale Keuken, wijzigt Keuken |
| Deur: | Het Houten staal, stelt Houten, pvc, Roestvrij staal samen |
| Badkamers: | Douanevereiste |
| Elektroapparaat: | Als cliëntverzoek |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie, Onsite-Opleiding, Onsite-Inspectie, Vrije verva |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie, an |
| Toepassing: | Hotel |
| Modelnummer: | Mdl-mp-001 |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Toilet, Villa, Pa |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Productnaam: | Het vlakke Huis van de Pakcontainer |
| Sleutelwoord: | Modulair Containerhuis |
| Hoofdstructuur: | Gegalvaniseerd Staal |
| Muur: | 50mm/75mm Sandwichcomité |
| Levensduur: | 10-20years |
| Vloer: | 18mm de Raad van het Vezelcement |
| Deur: | De Deur van de staalveiligheid |
| Standaardgrootte: | 2440*5800*2800mm |
| Venster: | Aluminium Glijdend Venster |
| Stijl: | Westelijk-stijl |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie, Onsite-Opleiding, Onsite-Inspectie, Vrije verva |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie, an |
| Toepassing: | Hotel |
| Modelnummer: | Mdl-mp-001 |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Toilet, Villa, Pa |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Productnaam: | Het vlakke Huis van de Pakcontainer |
| Sleutelwoord: | Modulair Containerhuis |
| Hoofdstructuur: | Gegalvaniseerd Staal |
| Muur: | 50mm/75mm Sandwichcomité |
| Levensduur: | 10-20years |
| Vloer: | 18mm de Raad van het Vezelcement |
| Deur: | De Deur van de staalveiligheid |
| Standaardgrootte: | 2440*5800*2800mm |
| Venster: | Aluminium Glijdend Venster |
| Stijl: | Westelijk-stijl |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller