Guangzhou Moneybox Steel Structure Engineering Co., Ltd.
Thank You!
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie, Onsite-Opleiding, Onsite-Inspectie |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie, an |
| Toepassing: | De bureaubouw, de Bureaubouw, hotel, workshop, fabriek, school |
| Modelnummer: | VIPFP_03 |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Toilet, Villa, Pa |
| Producttype: | Staalstructuur |
| Ontwerpstijl: | Industrieel |
| Productnaam: | geprefabriceerd pakhuis |
| Naam: | geprefabriceerd pakhuis |
| Sleutelwoord: | geprefabriceerd pakhuis |
| Structuur: | hete onderdompeling die Staalstructuur galvaniseren |
| Kleur: | Aangepaste Kleur |
| Deur: | Staaldeur |
| Venster: | Het Glijdende Venster van pvc |
| Grootte: | Aangepaste grootte |
| Muur: | 50mm/75mm Sandwichcomité |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Modelnummer: | K huis |
|---|---|
| Materiaal: | Sandwichcomité |
| Gebruik: | Carport, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Toilet, Pakhuis, Worksho |
| Staalkader: | C120x50x20x2.0 |
| Ankerbouten: | M16 |
| Plafond: | Sandwichcomité Plafond |
| Vloer: | Houten Vloer |
| Gewone Bout: | Gegalvaniseerd 4.8S, |
| Staalkolom: | 120x120x2.5 |
| Muur Purlin: | C120x50x20x2.0 |
| Levensduur: | 30 jaar |
| Windsnelheid: | Rang 7 |
| Maak waterdicht: | Ja |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie |
| Toepassing: | Andere |
| Modelnummer: | MDF001 |
| Gebruik: | Hotel, Huis, Bureau, Winkel, Toilet, Pakhuis, Workshop, Installatie |
| Producttype: | Staalstructuur |
| Ontwerpstijl: | Industrieel |
| Vloer: | MGO Raad |
| Plafond: | De Plaat van het kleurenstaal |
| Dak: | EPS sandwichpanelen |
| Isolatie voor Plafond: | Dikte van 50mm Glaswolmat |
| Kolom: | Het Prisma van het lassenstaal |
| Verbindingsplaat: | De Plaat van de staalverbinding |
| Zijgevelcomité: | Rockwoolcomité |
| Venster: | Aluminiumvenster |
| Deur: | Staaldeur |
| Grootte: | 6000*3000*2800mm of aangepast |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie |
| Toepassing: | Andere |
| Modelnummer: | MDF001 |
| Gebruik: | Hotel, Huis, Bureau, Winkel, Toilet, Pakhuis, Workshop, Installatie |
| Producttype: | Staalstructuur |
| Ontwerpstijl: | Industrieel |
| Vloer: | MGO Raad |
| Plafond: | De Plaat van het kleurenstaal |
| Dak: | EPS sandwichpanelen |
| Isolatie voor Plafond: | Dikte van 50mm Glaswolmat |
| Kolom: | Het Prisma van het lassenstaal |
| Verbindingsplaat: | De Plaat van de staalverbinding |
| Zijgevelcomité: | Rockwoolcomité |
| Venster: | Aluminiumvenster |
| Deur: | Staaldeur |
| Grootte: | 6000*3000*2800mm of aangepast |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Modelnummer: | Mbs-1 |
|---|---|
| Materiaal: | Sandwichcomité |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Toilet, Pakhuis, |
| Grootte: | Aangepast |
| Kleur: | Grijs blauw, |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie, Onsite-Inspectie, Vrije vervangstukken |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie |
| Toepassing: | Hotel |
| Modelnummer: | SC0001 |
| Gebruik: | Hotel, Huis, Bureau, Winkel, Toilet, Workshop, Installatie |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Chinees |
| Standaardgrootte: | 20ft 40ft |
| Wijzig me: | Als cliëntverzoek |
| Warmtegeleiding: | 0,03 (normale temperatuur) |
| Vloer: | Pvc-vloer/samengestelde houten vloer |
| Elektroapparaat: | Als cliëntverzoek |
| Toilet: | De integrale Badkamers, wijzigt Toilet |
| Venster: | Pvc-Kader, Alumiun-Kader |
| Verpakking: | Het verschepen direct als verschepende container |
| Leven: | 30~55 jaar |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Terugkeer en Vervanging |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie |
| Toepassing: | De bureaubouw |
| Modelnummer: | Vip-n-F001 |
| Gebruik: | Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Workshop, Installatie |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Standaardgrootte: | 20ft 40ft of Douanevereiste |
| Buitendecoratie: | WPC, pvc, Sandwichcomité |
| Plafond: | Pvc, Gipsraad, Sandwichcomité |
| Verdieping: | 3 Storeies aan 6 Storeies (geprefabriceerd huis) |
| Type: | Vlak Pak, die Afneembare, Verschepende Container vouwen |
| Binnenhuisarchitectuur: | Pvc, Muurdocument, Stopverf |
| Vloer: | MGO, de Raad van het Vezelcement, pvc |
| Badkamers: | Douanevereiste |
| Productsleutelwoorden: | Het leven Containerhuis |
| Kleur: | Aangepaste Kleur |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie, Onsite-Opleiding, Onsite-Inspectie, Vrije verva |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie, an |
| Toepassing: | Huisbureau |
| Modelnummer: | Mdl-NW1112 |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Pakhuis, Workshop |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Eigentijds |
| Productnaam: | Modulair Containerhuis |
| Gebruik: | De Bouwbureau van het workshoppakhuis |
| Type: | Groene Economische Energie - besparing |
| Structuur: | De Vereisten van Costomers |
| Grootte: | Containergrootte |
| Deur: | De Deur van de staalveiligheid |
| Venster: | Het Venster van de aluminiumlegering |
| Muur: | Sandwichcomité Muur |
| Levensduur: | 15~20years |
| Ontwerp: | Costomverzoeken |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie, Onsite-Opleiding, Onsite-Inspectie, Vrije verva |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie, an |
| Toepassing: | De bureaubouw |
| Modelnummer: | Vip-n-F001 |
| Gebruik: | Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Workshop, Installatie |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Standaardgrootte: | 20ft 40ft of Douanevereiste |
| Buitendecoratie: | WPC, pvc, Sandwichcomité |
| Plafond: | Pvc, Gipsraad, Sandwichcomité |
| Verdieping: | 3 Storeies aan 6 Storeies (geprefabriceerd huis) |
| Type: | Vlak Pak, die Afneembare, Verschepende Container vouwen |
| Binnenhuisarchitectuur: | Pvc, Muurdocument, Stopverf |
| Vloer: | MGO, de Raad van het Vezelcement, pvc |
| Badkamers: | Douanevereiste |
| Kleur: | Aangepaste Kleur |
| Hoofdmateriaal: | Gegalvaniseerd Staalstructuur + Sandwichcomité |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie |
| Toepassing: | Hotel |
| Modelnummer: | Mdl-FP1 |
| Gebruik: | Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Toilet, Pakhuis, Workshop, |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Vloer: | 15 mm-de raad van het vezelcement |
| Muur: | EPS sandwichpanelen/andere |
| Dak: | Kleurenplate+glass wol |
| Venster: | Het Glijdende Venster van pvc |
| Deur: | Staaldeur |
| Elektroapparaat: | Schakelaar, Licht, Contactdoos enz. |
| Productnaam: | Vlakke pakcontainer |
| Structuur: | Het Kader van het Galvanlizedstaal |
| Kleur: | Facultatief |
| Grootte: | 5800mm*2438mm*2896mm |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller