Guangzhou Moneybox Steel Structure Engineering Co., Ltd.
Thank You!
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp |
| Toepassing: | Flat |
| Modelnummer: | Vip-ESC-08 |
| Gebruik: | Hotel, Huis, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Toilet, Pakhuis, Workshop, Installatie |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Productnaam: | De economische Verschepende Container van DIY |
| Installatietype: | Lassenstaal op Plaats |
| Kleurenoptie: | Blauw rood, |
| Muurcomité: | De Deken van het kleurenstaal Sheet+Glasswool |
| Vloer: | MGO Raad |
| Plafond: | De Deken van het kleurenstaal Sheet+Glasswool |
| Deur: | Staaldeur |
| Venster: | Alumiunvenster met Veiligheidsnet |
| Materiaal: | Staal |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp |
| Toepassing: | Villa |
| Modelnummer: | Vip-ESC-04 |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Bureau, Winkel, Toilet, Pakhuis, Workshop, Installatie |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Productnaam: | De economische Verschepende Container van DIY |
| Installatietype: | Lassenstaal op Plaats |
| Kleurenoptie: | Blauw rood, |
| Muurcomité: | De Deken van het kleurenstaal Sheet+Glasswool |
| Vloer: | MGO Raad |
| Plafond: | De Deken van het kleurenstaal Sheet+Glasswool |
| Deur: | Staaldeur |
| Venster: | Alumiunvenster met Veiligheidsnet |
| Materiaal: | Staal |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp |
| Toepassing: | Villa |
| Modelnummer: | Vip-ESC-04 |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Bureau, Winkel, Toilet, Pakhuis, Workshop, Installatie |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Productnaam: | De economische Verschepende Container van DIY |
| Installatietype: | Lassenstaal op Plaats |
| Kleurenoptie: | Blauw rood, |
| Muurcomité: | De Deken van het kleurenstaal Sheet+Glasswool |
| Vloer: | MGO Raad |
| Plafond: | De Deken van het kleurenstaal Sheet+Glasswool |
| Deur: | Staaldeur |
| Venster: | Alumiunvenster met Veiligheidsnet |
| Materiaal: | Staal |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp |
| Toepassing: | Villa, Woonplaatsen, kantine, bureau |
| Modelnummer: | Vip-ESC-12 |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Bureau, Winkel, Toilet, Pakhuis, Workshop, Installatie |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Productnaam: | De economische Verschepende Container van DIY |
| Installatietype: | Lassenstaal op Plaats |
| Kleurenoptie: | Blauw rood, |
| Muurcomité: | De Deken van het kleurenstaal Sheet+Glasswool |
| Vloer: | MGO Raad |
| Plafond: | De Deken van het kleurenstaal Sheet+Glasswool |
| Deur: | Staaldeur |
| Venster: | Aluminiumvenster met Veiligheidsnet |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Modelnummer: | ESC-015 |
|---|---|
| Materiaal: | Staal |
| Gebruik: | Hotel, Huis, Bureau, Winkel, Toilet, Workshop, Installatie |
| Vloer: | MGO Raad |
| Muur: | De sandwichpaneel van de rotswol |
| Dak: | De panelen van de glaswolsandwich |
| Venster: | Aluminiumvenster |
| Deur: | Staaldeur |
| Elektroapparaat: | Schakelaar, Licht, Contactdoos enz. |
| Toebehoren: | Schroefvlek, Spijker |
| Bodemstraal: | vierkante buis 100*100*2.0mm |
| Kleur: | Facultatief |
| Grootte: | 3000*6000*2750MM of aangepast |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie, Onsite-Opleiding, Onsite-Inspectie, Vrije verva |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie |
| Toepassing: | Wandelgalerij |
| Modelnummer: | Re-001 |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Villa |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Traditioneel |
| Productnaam: | Adelborstcontainer |
| Grootte: | 10ft, 20ft, 40ft, 45ft, 48ft |
| Kleur: | Aangepaste Kleur |
| Hoofdmateriaal: | Pu en Staal |
| Isolatie: | Pu |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Vrije vervangstukken |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie |
| Toepassing: | Levering |
| Modelnummer: | Rc-158 |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Pakhuis, Workshop, Installatie, Restaurant |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Traditioneel |
| Standaardgrootte: | 10/20/40/45/48ft |
| Gebruik: | Vervoer, koeling |
| Tarragewicht: | 2.83KGS |
| DAK: | Pu 80mm 40~45kg/m ³ |
| Muur: | Pu 63.5mm 45~50kg/m ³ |
| Vloer: | Pu 76/135mm 50~55kg/m ³ |
| Temperatuurwaaier: | -25 â aan 25 â |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller