Guangzhou Moneybox Steel Structure Engineering Co., Ltd.
Thank You!
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie, Onsite-Opleiding, Onsite-Inspectie, Vrije verva |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie |
| Toepassing: | De bureaubouw |
| Modelnummer: | MDLKF |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Toilet, Villa, Pa |
| Producttype: | Containerhuizen, Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Naam: | Het vouwen van Huis |
| Kleur: | WIT OF CUSTOMED |
| Grootte: | 20ft (2500*5800*2650mm) |
| Sleutelwoord: | geprefabriceerde het huis van het staalkader |
| Levering vermogen: | 1000 Eenheid/Eenheden die per Maand Huis vouwen |
| Levensduur: | 20 jaar |
| Ladingshoeveelheid: | 8 eenheden per 40HQ |
| ISO-kwaliteitscertificaat: | ja |
| ISO-Milieucertificaat: | ja |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie, Onsite-Opleiding, Onsite-Inspectie, Vrije verva |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie, an |
| Toepassing: | Huisbureau |
| Modelnummer: | Mdl-NW1112 |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Pakhuis, Workshop |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Eigentijds |
| Productnaam: | Modulair Containerhuis |
| Gebruik: | De Bouwbureau van het workshoppakhuis |
| Type: | Groene Economische Energie - besparing |
| Grootte: | Containergrootte |
| Deur: | De Deur van de staalveiligheid |
| Venster: | Het Venster van de aluminiumlegering |
| Muur: | Sandwichcomité Muur |
| Levensduur: | 15~20years |
| Ontwerp: | Costomverzoeken |
| Productsleutelwoorden: | modulaire uitrustingshuizen |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp |
| Toepassing: | Hotel |
| Modelnummer: | SSMK001 |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Toilet, Villa, Pa |
| Producttype: | Blokhuizen |
| Ontwerpstijl: | Plattelander |
| Productnaam: | De Bouw van de staalstructuur |
| Sleutelwoord: | Staalstructuur |
| Grootte: | aangepast |
| Muur: | sandwichpaneel |
| Hoofdstructuur: | H straal |
| Levensduur: | 30 jaar |
| Vorm: | Aangepaste Vorm |
| Isolatie: | EPS Rockwool Glaswol |
| Punt: | Pakhuis /workshop/ |
| Purlin: | C-sectie |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie, Onsite-Opleiding, Onsite-Inspectie, Vrije verva |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie, an |
| Toepassing: | De bureaubouw |
| Modelnummer: | Lego-nw-001 |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Toilet, Pakhuis, |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Productienaam: | LEGO Container |
| Sleutelwoord: | Draagbaar Huis |
| Vloer: | MGO Raad |
| Grootte: | Aangepaste W3000*L5950*H2800MMor |
| Structuur: | Het Kader van het Galvanlizedstaal |
| Kleur: | Aangepaste Kleur |
| Type: | Afneembaar |
| Levensduur: | 15~20years |
| Muur: | Sandwichcomité |
| Vervoer en lading: | 20 Container '/40 ' |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp |
| Toepassing: | School |
| Modelnummer: | Vip-VA099 |
| Ontwerpstijl: | Eigentijds |
| Materiaal: | Staal, Gegalvaniseerde Q235B Q345B, |
| Verhalen: | vloer 1,2,3 |
| Plafond: | Pvc, Gips, Aluninum |
| Bevloering: | Staal, Beton, pvc, de raad van het Vezelcement |
| Muur: | Pvc, het Echte steen schilderen, gipsraad, |
| Elektro: | BV, ISO, ZOALS, HET UK, BS, UL-NORM |
| Water sytem: | BV, ISO, ZOALS, HET UK, BS, UL-NORM |
| Desing: | Norm of douaneontwerp |
| Levensduur: | 90 jaar |
| Structuur: | Gegalvaniseerde Lichte Staalstructuur |
| Modelnummer: | Vip-VA099 |
|---|
| Verpakking Details: | CKD |
|---|---|
| Levering vermogen: | 10000 Vierkante Meter/Vierkante Meters per Maand |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie, Onsite-Opleiding, Onsite-Inspectie |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie, an |
| Toepassing: | De bureaubouw, de Bureaubouw, hotel, workshop, fabriek, school |
| Modelnummer: | VIPFP_03 |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Toilet, Villa, Pa |
| Producttype: | Staalstructuur |
| Ontwerpstijl: | Industrieel |
| Productnaam: | geprefabriceerd pakhuis |
| Naam: | geprefabriceerd pakhuis |
| Sleutelwoord: | geprefabriceerd pakhuis |
| Structuur: | hete onderdompeling die Staalstructuur galvaniseren |
| Kleur: | Aangepaste Kleur |
| Deur: | Staaldeur |
| Venster: | Het Glijdende Venster van pvc |
| Grootte: | Aangepaste grootte |
| Muur: | 50mm/75mm Sandwichcomité |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp |
| Toepassing: | Villa |
| Modelnummer: | Vip-ESC-04 |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Bureau, Winkel, Toilet, Pakhuis, Workshop, Installatie |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Productnaam: | De economische Verschepende Container van DIY |
| Installatietype: | Lassenstaal op Plaats |
| Kleurenoptie: | Blauw rood, |
| Muurcomité: | De Deken van het kleurenstaal Sheet+Glasswool |
| Vloer: | MGO Raad |
| Plafond: | De Deken van het kleurenstaal Sheet+Glasswool |
| Deur: | Staaldeur |
| Venster: | Alumiunvenster met Veiligheidsnet |
| Materiaal: | Staal |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie, Onsite-Inspectie, Vrije vervangstukken |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie |
| Toepassing: | Hotel |
| Modelnummer: | SC0001 |
| Gebruik: | Hotel, Huis, Bureau, Winkel, Toilet, Workshop, Installatie |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Chinees |
| Standaardgrootte: | 20ft 40ft |
| Wijzig me: | Als cliëntverzoek |
| Warmtegeleiding: | 0,03 (normale temperatuur) |
| Vloer: | Pvc-vloer/samengestelde houten vloer |
| Elektroapparaat: | Als cliëntverzoek |
| Toilet: | De integrale Badkamers, wijzigt Toilet |
| Venster: | Pvc-Kader, Alumiun-Kader |
| Verpakking: | Het verschepen direct als verschepende container |
| Leven: | 30~55 jaar |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie, Onsite-Opleiding, Onsite-Inspectie, Vrije verva |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie, an |
| Toepassing: | Openlucht |
| Modelnummer: | Mdl-NW001 |
| Gebruik: | Carport, Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Schildwachtdoos, Wacht House, Winkel, Toilet, Villa, Pa |
| Producttype: | Vouwbare containerhuizen, |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Materiaal: | Gegalvaniseerd Staalkader |
| Sleutelwoord: | Draagbare het leven container |
| Kleur: | Aangepaste Kleur |
| Grootte: | 20ft/30ft/40ft |
| Levensduur: | 15-25 jaar |
| Venstermateriaal: | Het Dubbele Glas van de aluminiumlegering |
| Deur: | Deur van het Silidings de Dubbele Glas |
| Gewicht: | 3,1 ton |
| Muur: | 50mm/75mm/100mm |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning |
| Het Vermogen van de projectoplossing: | grafisch ontwerp, 3D modelontwerp, totale oplossing voor projecten, Dwarscategorieënconsolidatie |
| Toepassing: | Hotel |
| Modelnummer: | Exp-100 |
| Gebruik: | Carport, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Winkel, Pakhuis, Workshop, Installatie, Uitzetbaar Containerhu |
| Producttype: | Containerhuizen |
| Ontwerpstijl: | Modern |
| Specificaties: | 20ft 40ft of Douanevereiste |
| Productnaam: | Het Huis van de vlindercontainer |
| Muur/Dakmateriaal: | Sandwichcomité met Staalplaat |
| Binnenhuisarchitectuur: | Pvc, Muurdocument, Stopverf |
| Staalkader: | Lichte Staalstructuur |
| Vloer: | MGO, de Raad van het Vezelcement, pvc |
| Aardbeving Resistanc: | Rang 8 |
| Badkamers: | Douanevereiste |
| Levensduur: | Meer dan 15 Jaar |
| Venster: | Aluminiumvenster |
Interested in this product?
Get Latest Price from the seller